Saturday August 6
-
Saturday:Baguette
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Saturday: Country Loaf
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Saturday: Sunflower And Flax Seed
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Saturday: Sesame Loaf
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Saturday: Rye Miche
- Regular price
- From $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Saturday-Emmer Tin Loaf
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Saturday - Butter Croissant
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Saturday: Pain au Chocolat
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Saturday: Almond Croissant
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
-
Saturday: Pain Aux Raisin
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Saturday : Ham & Cheese Croissant
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
-
Saturday: Cardamom Knots
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Saturday: Dark Chocolate Brownies
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Saturday: Big Chocolate Chip Cookie
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Saturday: Shortbread
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
-
Saturday: Savoury Scones
- Regular price
- $3.75
- Regular price
-
- Sale price
- $3.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.75
- Regular price
-
- Sale price
- $3.75
- Unit price
- per
-
Saturday: Sourdough Pizza Dough
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Gift Card
- Regular price
- From $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
-
Chocolate Beach - Bean to Bar Chocolate
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Nellie's- Zhug (Hot Sauce)
- Regular price
- $11.75
- Regular price
-
- Sale price
- $11.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $11.75
- Regular price
-
- Sale price
- $11.75
- Unit price
- per
-
Wild Style Apiaries - Raw Local Honey
- Regular price
- From $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $19.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per