Monday December 23
-
Mon Dec 23: Holiday Pastry Box
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
-
Monday December 23: Holiday Cookie Box
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
-
Monday Dec 23: Brioche Loaf
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
-
Monday Dec 23: Baguette
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Monday Dec 23: Country Loaf
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Monday Dec 23: Rye Miche
- Regular price
- From $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
-
Monday Dec 23: Butter Croissant
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Mon December 23: Almond Croissant
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
-
Mon December 23: Cardamom Knot
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Monday Dec 23: Pain au Chocolat
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Monday Dec 23: Pain Aux Raisin
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per