Friday August 5
-
Friday:Baguette
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Friday: Country Loaf
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Friday: Black Barley
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Friday: Green Olive And Rosemary Loaf
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Friday: Rye Miche
- Regular price
- From $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Friday - Duck Creek Farm Bread CSA Pick Up
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Friday- Sourdough Pizza Dough
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Friday - Butter Croissant
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Friday: Almond Croissant
- Regular price
- $5.25
- Regular price
-
- Sale price
- $5.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.25
- Regular price
-
- Sale price
- $5.25
- Unit price
- per
-
Friday: Pain au Chocolat
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Friday: Pain Aux Raisin
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Friday - Seasonal Fruit Danish
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Friday: Cardamom Knots
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Friday: Savoury Scones
- Regular price
- $3.75
- Regular price
-
- Sale price
- $3.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.75
- Regular price
-
- Sale price
- $3.75
- Unit price
- per
-
Friday: Dark Chocolate Brownies
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Friday: Big Chocolate Chip Cookie
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Wild Style Apiaries - Raw Local Honey
- Regular price
- From $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $19.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
-
Friday : Ham & Cheese Croissant
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
-
Gift Card
- Regular price
- From $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
-
Chocolate Beach - Bean to Bar Chocolate
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Nellie's- Zhug (Hot Sauce)
- Regular price
- $11.75
- Regular price
-
- Sale price
- $11.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $11.75
- Regular price
-
- Sale price
- $11.75
- Unit price
- per